Bıyık Nasıl Alınır ?

Kadınlarda, Bayanlarda Bıyık Kolay Yolla Acısız Bir Şekilde Nasıl Alınır, Bıyık Alma Yöntemleri Nelerdir, İp İle Cımbız İle Ağda İle Bıyık Nasıl Alınır, Hakkında Bilgiler.

Genel olarak kadınların sorunu olan bıyık nasıl alınır sizlere birkaç yöntem açıklayacağız. Genelde kadınlar kendilerince birçok alternatif yöntem bulmuşlar. Bu yöntemleri de kendilerince uyguluyorlar ancak bu yöntemler ne kadar doğru ve ne kadar çözüm oluyor bıyıkların temizlenmesine?

İlk olarak bıyık almada kullanılan yöntem ip ile alma yöntemidir. Bu yöntem kadınların evde uyguladıkları ve çok ucuz olan bir maliyeti olmayan bıyık temizleme işlemidir. Bu yöntem çok kişi tarafından el becerisi ile uygulanamıyor. Bu yüzden de ikinci bir yöntem olarak bıyık almak işleminde cımbız kullanılıyor. En basit ve herkes tarafından uygulanan bir yöntemdir ve hiç de kıl kalmadan temizlemek mümkündür. Yine de küçük ince tüyleri cımbız ile temizleyemezsiniz. Sizin çok belirgin tüyleriniz varsa cımbız ile almanız daha makul olacaktır. Bir üçüncü yöntem ise ağda ile bıyık alma işlemidir. Ağda ile bıyık almada çok basit ve maliyeti gene ucuz olan yöntem olarak kadınlar tarafından uygulanıyor. Çok sık bıyıkları olan kadınlar ağda yöntemi ile bıyıklarını daha temiz şekilde alabiliyorlar. Bu yöntem de ileride dudak üstünde sarkmalara ve geri dönüşü olmayan alerjik tahribatlara neden olabiliyor. Bunu da göz önünde bulundurmakta fayda var.

Bıyık nasıl alınır sorusuna cevap olarak başka bir yöntem ise biraz maliyetli olan ama yinede kısa sürede tüm tüylerden kurtulmanızı sağlayan lazer yöntemidir. biyik-almaLazer yöntemi ile bütün tüylerden kısa sürede kurtulabilir ve sonsuza kadar tekrar çıkmamasını sağlayabilirsiniz. Lazer yönteminde küçük yakıcı atışlar yapılarak bıyık alma derdine son veriliyor. Çünkü tüylerin büyümesini sağlayan hücreler bu lazer atışları ile kapanmış oluyor.

Bıyık nasıl alınır sorunuza birkaç yöntem ile cevap vermeye çalıştık. Sizin için bu yöntemlerde hangisi daha uygun ise onu kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.