Kilo Nasıl Alınır ?

Kilo Almakta Zorlanıyor Musunuz? Sağlıklı Kilo Nasıl Alabilirim Mi Diyorsunuz? Sağlıklı Kilo Nasıl Alınır Hakkında Makaleyi Okuyabilirsiniz.

Metabolizmayı çalıştırmak ve zayıflamak herkesin hayali ancak kilo almak çok az kişinin derdidir. bu yüzden de kilo nasıl alınır her yerde çok sağlam ve iyi bilgiler yer almıyor. Bu yüzden de kilo nasıl alınır çok uzman kişiler ile görüşmek besinlere dikkat etmek gerekir. Diyetisyenler sadece kilo vermek için değil kilo almak için de yardımcı olabiliyorlar. Bu yüzden kilo almak isteyen kişiler ilk olarak bir diyetisyene giderek tüm tetkiklerini yaptırmalı ve bütün hormon testlerini yaptırmalılar. Hormon testlerinden sonra diğer kan değerleri ve hastalıklar araştırılmalı böylelikle de kilo almamanın nedeni ortaya çıkarılarak bu hastalık tedavi edilmelidir. Bunların dışında kilo almak besinlerle de mümkün. Vücudumuzda metabolizmayı yavaşlatırsak eğer kilo alırız bir başka yöntem de metabolizmayı hızlandırıp karbonhidrat yüklemesi yapmak olacaktır.

Kilo nasıl alınır diye yakınan çok zayıf insanlar için bir başka yöntem de spor yapmak olacaktır. Vücut çok fazla miktarda yüklenen karbonhidrat ile daha şekilli bir kilo alma yöntemine girecektir. Spor yapmak sadece kilo vermek için uygulanmaz. Sağlıklı şekilde kalmak için de spor yapmak gerekir. Spor yaparak kilo alınabilir. Kilo alınması için spordan hemen sonra patates, yumurta, tahıl gibi ve kuruyemiş, ceviz, fındık, fıstık, kuru üzüm yenmesi de çok iyi olacaktır.

kilo-almakKilo almak için en iyi yöntemlerden biri ise fındık ezmesi, pekmez ve ettir. Et çok iyi bir protein kaynağı olacağı için çok güzel kilo alımı sağlayacaktır. Kilo almak kilo vermek kadar önemli olduğu içi aynı yöntemler hemen hemen kullanıyor ancak sadece sırası değişiyor.

Kilo almanıza en çok yardım edecek besin yumurta, pekmez ve ettir. Bunları gün içerisinde ara öğünler şeklinde tüketin ve sporu ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.