Sevgiliden İntikam Nasıl Alınır ?

Hayatta bazen her istediğiniz gerçekleşmeyebilir. Tam gerçekleşti dediğiniz istekleriniz aslında bir sonun başlangıcıda olabilir. Hiç bir zaman umutsuzluğa kapılmamak gerekiyor. Ancak bazı durumlarda yaşadıklarımız içimizde nefret ve intikam duygularımızı ortaya çıkarabilir. Bu duygular bazen iş yerinizde patronunuz yüzünden bazen çok güvendiğiniz bir arkadaşınızın size yanlış bir hareket yapmasından bazende sevgilinizden dolayı ortaya çıkabilir. Böyle durumlarda yada benzer durumlarda elinizden gelirse o kişilerle ilişkilerinizi bitirebilir yolunuza mutlu bir şekilde devam edebilirsiniz.

Bazı insanları için ilişkilerin bitmesi bir şey ifade etmez. Ama bazıları için de ayrılmalar ve terk edilmeler kapanmayan bir yara olur. Çok büyük depresyon hallerine bile neden olabilir. İnsanların yaşadıkları ilişkilere göre de ayrılmaları ve ayrıldıktan sonra da davranışları değişebilir. Patronunuzdan yada en sevdiğiniz arkadaşınızdan intikam almak konusunda maalesef bu yazımızda birşey paylaşmayacağız. Ancak sevgiliden nasıl intikam alınabilir bir kaç ufak yöntem belirteceğiz.

Dediğimiz gibi bazıları için önemli olmaz iken bazıları için ise sevgiliden intikam nasıl alınır araştırma yollarına girilebilir. Sevgiliden intikam nasıl alınır bunun için birçok yöntem var. Diğer insanları kenara bırakacak olursak intikam almak isteyen kişiler için sevgiliden intikam alma yöntemlerini sıralıyoruz.

İlk yöntem olarak onun karşısına başka biri ile sevgili olarak çıkmak. Ondan her yönden üstün olduğunu düşündüğünüz ve sizi onunla görünce kıskanacağından emin olduğunuz birini yada onun görmeye bile tahammül edemediği birisiyle birlikte onun görebileceği bir ortama gidebilirsiniz.. Bu yöntemle çok güzel bir intikam almış olursunuz. İnsanlar genelde eski sevgililerini başka bir kişi ile görmek istemezler. Kısa sürede özellikle sizi başka biri ile görürlerse hakkınızda yakışıksız konuşmalar yapabilir ama yine de bu herkesin kalbini fena acıtır. Kadın ya da erkek her iki cins için de bu böyledir.

İkinci olarak ise gülümsemek. Birinden ayrıldığınız zaman terk edildiğinizde ya da terk etmek durumunda kaldığınızda karşı cins kişiyi çok kısa sürede tekrar görmeli ve olmadığınız kadar mutlu ve hafiflemiş görünmek olacaktır. Aman bu noktada dikkat, kendinizi role iyice kaptırmamanız ve durumu abartılı göstermemeniz gerekiyor. Bu yöntem de yine karşıdaki kişinin egosunu zedeler. Hayatınızda olan birinin çıkması sonucu onsuz devam edemeyeceğinizi ya da biraz üzüleceğinizi düşünür ama siz hiç üzülmediğinizi göstererek onun ruhunu incitebilirsiniz.

Gerçekten sizin affedemeyeceğiniz kadar büyük bir kazık attıysa sevgiliniz sizde onu kendi yöntemiyle vurabilirsiniz. Size yaptığının aynısını ona da yapmak farklı bir intikam yöntemi olabilir. Yada onu gülünç duruma düşürecek sırlarını mesela uyurken çok horladığını tüm arkadaşlarına söyleyebilirsiniz.

Yukarıdaki yöntemler karşıdaki kişinin hiç umurunda olmayabilir. Genel istisnalar dışında yukarıdaki yöntemler çok intikam sayılmaz. Üçüncü olarak ise eski sevgilinizin sosyal medya hesaplarını hacklemek en büyük intikam olacaktır. Çünkü günümüzde sosyal medya hesaplarının mahremiyetinin herkes farkında. Ama unutmayın bunu yaptığınızda o kişinin buna sizin sebep olduğunuzu bilmesi gerekir. İntikam o zaman anlamlı halini alır. Ancak bu yöntem kişilik haklarını da etkileyeceği için yasal olarak suçlu duruma düşebilirsiniz ve kesinlikle tavsiye edilen bir intikam yöntemi değildir.

Kesinlikle intikam alırken küçük duruma düşmemeye çalışın, unutmayın o size isteyerek zarar verdiyse sizin ondan intikam almak isterken zor duruma düşmeniz onu daha da keyiflendirecektir. Mutlaka dikkatli ve iyi analiz yapmadan intikam planınızı devreye almayınız.

Naçizane tavsiyemiz bırakın kendi belasını kendisi bulsun 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.