Erkeklerden İntikam Nasıl Alınır ?

Aldatan, İhanet Eden, Erkekten İntikam Almak Hakkında Bilgiler.

İntikam bir duygudur. Olayın üzerinden bir süre geçince o kişinin de üzüldüğünü ya da aynı olay ile imtihanını görmek istemek bir intikam duygusundan ve dürtüsünden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden klişe bir laf olan ‘intikam soğuk yenen bir yemektir’ cümlesi vardır. Bazı insanlar intikam almak için yıllarca bekler.

Erkeklerden intikam nasıl alınır sorusuna cevap vermek için öncelikle o erkekle aranızda ne geçti de ondan intikam almak istiyorsunuz bunu bilmeniz lazımdır. Size ne yaşattı acı, utanma, rezil olma bunlardan hangisini yaşattıysa siz de ona bu duyguları yaşatmak isteyebilirsiniz. Ama bunlardan birini yaşattı ve siz ne yapacağınızı bilmeyebilir yani erkeklerden intikam nasıl alınır diye düşünebilirsiniz.

Erkeklerden intikam nasıl alınır birinci olarak onun yaptığı davranışı bir açığını ya da gizlediği ama sizin bildiğiniz bir şeyi onun arkadaşlarına, ailesine ya da öğrenmesini istemediği birine anlatabilirsiniz. En güzel intikam alma şeklidir. Hiç sizin bu gizliliği açığa çıkardığınızı da bilmez. Siz de kendinizi gizlerseniz tabii ki. Erkeklerin büyük çoğunluğu çoğu zaman bir şeyler saklar. Eğer bu konuda bilginiz yok ise bir şekilde çevresinden bilgi edinebilir ya da onunla ilgili bu araştırmalara girebilirsiniz.

İkinci olarak erkekler genelde reddedilmekten ve bir kız tarafından kandırılmaktan nefret ederler. Öyle ki bu yüzden senelerce sevdiği kıza açılmazlar.intikam-almak

İntikam almak karşımızdaki kim olursa olsun hiç iyi bir şey değildir. Hukuk çerçevesinde çözülebilecek bir olaysa hemen hukuki yollara başvurmak gerekir.

Erkeklerden intikam nasıl alınır diye düşünüyorsanız, erkek olsun, bayan olsun kimseden intikam almayın. İntikam iyi bir şey değil, bizden sizden tavsiye intikam almayınız. İntikam ile bir şey çözülmez aksine daha da kötüleşir. İntikam alma hırsı ile yanan insan sağlıklı karar veremez, sağlıklı düşünemez. Allah’ından bulsun dememiz bence en iyi yol.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.